рус  |  eng
 
Site Map Главная страница сайта Пишите нам Карта сайта

На велосипедах навколо свiту: до Рiвного приїхали учасники велопробігу «Україна без сиріт»

На велосипедах навколо свiту: до Рiвного приїхали учасники велопробігу «Україна без сиріт»

 

На велосипедах - в Європу. За два місяці діти на двоколісних подолають 5 тисяч кілометрів. Невелика група ініціативних молодих людей, які у минулому - сироти, подорожують світом та закликають усіх боротись із сирітством. 

 

Сьогодні у рамках туру велотуристи приїхали до Рівного. Хлопці голосно вигукували "Україна - без сиріт" та "Україна - вперед!". При в`їзді до міста поблизу зоопарку учасники зробили невелику зупинку. Рівняни зустріли, згідно із українським звичаєм, великим короваєм. 

 

За переконанням ініціатора велотуру Геннадія Мохненка, ніхто з дітей не повинен бути обділений батьківською любов`ю, а відтак, закликає приєднуватись до акції та спільними зусиллями боротись за рівні права на турботу усіх дітей на Землі. Спочатку акція стартувала, як всеукраїнська, а потім - всесвітня, під гаслом "Світ та Україна - без сиріт". Сам же Геннадій Мохненко є священослужителем, громадським активістом, керівником дитячого реабілітаційного центру "Республіка Пілігрім", який, до того ж, прийомний батько, та під своєю опікою має 32 дітей. За його словами, один із учасників велопробігу є батько 8 прийомних дітей. 

 

- Ми називаємо це "навколосвітній велоекшн", де учасники - колишніх сиріт. В основному - це діти-сироти, яких усиновили, але вони росли "на вулиці", хто з двох, хто з трьох-чотирьох років. Ми їдемо з нашими дітками, щоб закликати людей усиновляти сиріт. Ми віримо, що наші діти ще побачать останній інтернат для сиріт, переконані, що всі діти мають прокидатись і обіймати батьків. Вважаю, що насйтрашніших пам`ятних Радянському Союзу - це дитячий сирітський будинок, - каже Геннадій Мохненко. 

 

Участь у велотурі беруть близько 30 колишніх безпритульних – прийомні діти, колишні сироти, вихованці та випускники інтернатів, а також усиновителі, представники громадських та благодійних організацій.

Загалом, за їхніми спинами - уже 15 362 км, сьогодні ж - перший день на Західній Україні. 

Учасники ініціативи прагнуть привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблем українських сиріт та вихованців інтернатів.

 

Стартували учасники велотуру з Європейської площі Києві 5 липня і проїдуть через п’ять українських областей.

У Рівному відбудеться два "круглих стола" та увечері мешканців міста запрошують на концерт, де учасники та керівник акції розкажуть про подорож детальніше. 

 

Загалом,в рамках велотуру учасники велопробігу відвідають Західну Україну, Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Данію. Фінішує велотур 9 вересня в Німеччині. 

 Фоторепортаж
20 Июня 2017

Для Министра финансов началась новая жизнь.

Для Министра финансов началась новая жизнь.
В «Республике Пилигрим» радостный и грустный праздник – «Выпуск – 2017». Это всегда особенные переживания и значимое событие для выпускников. Ведь за каждым из них стоит непростая судьба, разрушенная в прошлом жизнь, душевные травмы и сложный путь восстановления.
20 Апреля 2017

Трудовое воспитание в деревне «Пилигрим».

Трудовое воспитание в деревне «Пилигрим».
Весомую часть реабилитационной программы «Республики Пилигрим» составляет трудовое воспитание подростков, для чего был организован Центр трудового воспитания в деревне «Пилигрим». Это небольшое подсобное хозяйство обеспечивает некоторыми продуктами и дает возможность получать навыки сельскохозяйственных работ.
10 Марта 2017

Женский праздник в «Пилигриме»

Женский праздник в «Пилигриме»
Пока идут споры относительно праздника 8 марта и его смысловой нагрузки, жители «Республики Пилигрим» решили превратить этот день в торжество доброты, красоты, тепла, любви и пробуждения природы.
03 Марта 2017

«Дари добро»

«Дари добро»
В «Республике Пилигрим», по инициативе ребят, действует проект «Дари добро». Цель этого проекта - научить ребят жить не только для себя, но и для других, делиться своими талантами, умениями и подарками. С начала этого года пилигримы уже провели мероприятие в центре «Поверь в себя» для детей с ограниченными возможностями, вручили подарки и показали сказку «Красная Шапочка в Париже».
27 Февраля 2017

Протестанты из Донбасса. Протестанты оказались одной из наиболее патриотичных социальных групп на охваченном войной востоке страны

Протестанты из Донбасса. Протестанты оказались одной из наиболее патриотичных социальных групп на охваченном войной востоке страны
Крупный седой мужчина в камуфляжной куртке, из‑под которой виден белый воротник священника и большой металлический крест на шее, хохоча рассказывает: “Слышу — бах, бабах! Выбегаю из машины, а бежать некуда, впереди магазин. Ну, думаю, зато умру красиво — прямо на витрине!”
21 Февраля 2017

Российско-Украинский Айболит. (Африканский дневник пастора - Пилигрима) часть 5

Российско-Украинский Айболит. (Африканский дневник пастора - Пилигрима) часть 5
Один из удивительных людей, который вложил своё сердце в Африку - доктор Кирилл. Молодой парень из России уже несколько лет (вместе с украинской командой) спасает жизни детворы на Экваторе.
14 Февраля 2017

Пилигримы «По странам и континентам» защищают права детей.

Пилигримы «По странам и континентам»  защищают права детей.
При Центре Детской Реабилитации «Республика Пилигрим» открыты и действуют малокомплектные классы от находящейся рядом общеобразовательной школы.
Сделано в студии "ArtiNet"